PRESTIGE 460 S - VÍCE PROSTORU, VÍCE POHODLÍ

PRESTIGE 460S je velice oblíbená u mladých a progresivních klientů. Tato sportovní verze disponuje nejnovějšími inovacemi a díky svému sportovnímu vzhledu vynikajícími jízdními vlastnostmi.

Dominantními prvky všech modelů “S“ jsou: posuvná střecha, která dokonale provzdušní salón. Posuvné dveře, které jsou konstruovány tak, aby se po jejích otevření propojil salón s venkovním kokpitem, díky čemuž vznikne velký prostor pro dokonalý komfort na palubě. Sezení v kokpitu ve tvaru L lze lehce upravit na ležení. Vzniká tak další prostor pro odpočinek nebo relax.

Mezi klíčové vlastnosti exteriéru patři elegantní a sportovní linie. Sedadla v kokpitu ve tvaru L. Velký průchod v kokpitu díky širokým dvěřím do salonu. Přední paluba disponuje lehátky na slunění s možností nastavění opěradel. Velkou výhodou je také hydraulická platforma, která umožňuje snadný přístup do vody.

Interiér je prosluněn velkými posuvnými střešními okny. Nabízí tak 360 stupňový výhled. Kuchyň se nachází v zadní části salonu a je tak velmi jednoduše dostupná. 

Vybírat lze z motorizace Volvo Penta IPS 500 nebo IPS 600. Manévrování je možné prostřednictvím joysticku. Skiperskou kajutu lze využít také jako sklad.

PRESTIGE 460 nabízí progresivní trup V s výjimečnou stabilitou a ovladatelností. S motorizací Volvo Penta IPS jsou lodě PRESTIGE velmi úsporné a mají snižený hluk.

 

ODKAZ NA KATALOG

Technická specifikace

Délka lodě:14,29 M
Šířka lodě:4,30 M
Ponor:1,05 M
Výtlak plavidla:12.284 KG
Výtlak pri plném zatížení:17,194 KG
Maximální rychlost:31 KN - IPS 500 / 33 KN - IPS 600
Cestovní rychlost:25 KN
Motorizace:2 x Volvo Penta IPS 500 / 2 x Volvo Penta IPS 600
Objem palivových nádrží:1.240 L
Objem vodných nádrží:586 L
Objem septických nádrží:120 L
Počet kajut:2/3 +1
Počet lužek:6+1
Kategorie:B-10 / C-12
Návrh & design:PRESTIGE ENGINEERING DPT, JP CONCEPTS, GARRONI DESIGN

Mám zájem