PRESTIGE 420 FLYBRIDGE - NOVINKA PRO SEZÓNU 2020

Nová PRESTIGE 420 flybridge s motory Cummins diesel QSB 6,7 s náhonem V-drive a výkonem 380 nebo 425 koňských sil nabízí dokonalou možnost rozložení vnitřního prostoru. Díky ovládání joystickem nabízí plavidlo výjimečnou obratnost při manevrování a kotvení. Za jízdy nabízí plavidlo bezkonkurenční jízdní vlastnosti.

Hlavní charakteristikou lodě je pohodlí pro život na palubě. To umožňuje právě promyšlené rozložení. Široké boční průchozí paluby, zapuštěná přední matrace na slunění, široká příď a velký kokpit poskytuje se sedačkou ve tvaru "L" dokonalý komfort a přímé spojení se salónem a kuchyní.  Také je potřeba poukázat, že PRESTIGE 420F má volitelnou hydraulickou plošinu na koupání a hydraulický nástupní můstek.

Stejně jako u všech PRESTIGE lodí, sloučením kokpitu, kuchyně a salonu poskytuje plavidlo ideální prostor pro trávení delšího času na palubě.  Zvednutý konvertibilní salon nabízí 360° výhled. Po lehké úpravě salónu umožňuje loď ubytovat 6 osob.

Majitelská kajuta je dostatečně prostorná. Je prosklená po obou bocích lodě  a disponuje velkým množstvím úložných prostor. Loď  je vybavena dvěma toaletami, jedna náleží k majitelské kajutě a druhá je propojená s přední VIP kajutou a salónem.

Prostorný flybridge a horní komando s výhledem na záď lodě umožňuje dokonalý přehled nad plavidlem. Na horní palubě se nachází matrace na slunění , zadní sezení s rozkládacím teakovým stolem, bar s grilem a lednice. Ta poskytuje maximální komfort na flybridge. Flybridge 420F poskytuje nadstandartní prostor, srovnatelný s lodmi jiných výrobců v délce 45 stop.

ODKAZ NA KATALOG

 

Technická specifikace

Délka lodě:13,06 M
Šířka lodě:4,10 M
Ponor:1,10 M
Výtlak plavidla:10.161 KG
Motorizace:2 X CUMMINS QSB 6,7L - V-DRIVE s výkonem 380 nebo 425 HP
Objem palivových nádrží:1.170 L
Objem vodných nádrží:400 L
Počet kajut:2
Počet lužek:4 + 2
Kategorie:B-10/ C-12

Mám zájem