NC 37

Stejně jako u modelu NC33 je i zde kladen důraz na snadný pohyb po lodi. Ergonomický design a promyšlené rozložení lodi dokonale charakterizují toto plavidlo. Trup je navržený designerem Michaelem Petersenem, a zajištuje tak spolehlivou a bezpečnou manipulaci na moři. 

NC 37 má zapuštěné boční lišty a boční dveře do prostoru s kormidlem, díky kterému umožňují přímý vstup na palubu při jízdě. Boční dveře, které byly poprvé implementovány u menšího modelu NC 33 jsou jedním z klíčových rysů těchto modelu. Díky těmto dveřím je přístup na palubu mnohem bezpečnější. Klíčovými inovacemi u tohoto modelu plavidla jsou: velké posuvné skleněné dveře, které lze kompletně otevřít. Velký obytný prostor s velkým salonem, centrální kuchyní a exteriérovým kokpitem. Zadní kokpit ve tvaru L lze přeměnit ve slunnou terasu, kterou lze i díky stříšce využít jako ochranu před sluncem. Jsou zde také četné úložné prostory.

Panoramatické a velké střešní okno perfektně prosvětluje interiér. Za zmínku zde stojí také tzv. SUNSHADE, který se rozprostírá od střechy pro ochranu před sluncem až k zadnímu kokpitu. Sedadlo vedle pilota lze využít také jako sedací prostor ve tvaru písmene L. 

Ve spodní části plavidla je k dispozici kajuta pro hosty a pro majitele. Obě tyto kajuty jsou podobně velké. K dispozici je také konfigurace s třetí kajutou, kterou však lze využít jako úložný prostor, zde lze integrovat také druhou ledničku. NC 37 má koupelnu se samostatným sprchovým koutem. Jedná se o velkou výhodou mezi loděmi tohoto typu. Tento logicky proporcionálně rozložený interiér usnadňuje život na palubě také díky velké množství úložných prostor.

ODKAZ NA KATALOG

 

Technická specifikace

Délka lodě:11,9 M
Šířka lodě:3,59 M
Ponor:1,07 M
Výtlak plavidla:6 832 KG
Motorizace:VOLVO D3 - 2x 220 HP / VOLVO D4 - 2x 270 HP
Objem palivových nádrží:650 L
Objem vodných nádrží:200 L + 100 L (volitelně)
Počet kajut:2/3
Počet lužek:4/6
Kategorie:B-8 / C-10
Návrh & design:GARRONI DESIGN / JEANNEAU DESIGN

Mám zájem