DB\37

Navrženo pro jedinečné zážitky.

Když chcete s rodinou a přáteli rozjímat nad mořem, plavat, potápět se nebo uniknout ze všedního dne. DB/37 slibuje intenzivní pocit z rychlosti a úžasné společně strávené okamžiky. Tato prémiová denní loď Vás oslní svým stylem i využitím.

 

DESIGN SPOJUJÍCÍ ELEGANCI A FUNKČNOST

DB/37 se svými čistými liniemi a sportovním stylem nezůstane bez povšimnutí. Mimořádný koncept této denní lodi je odvážný a jedinečný. Prostorná horní paluba nabízí možnost plynulého pohybu. Celé plavilo je tak kombinací rychlosti, pohodlí a bezpečnosti. Hosté mohou využít posezení na palubě vedle pilota, čelem k velkému integrovanému čelnímu sklu. Chránění jsou pevnou sportovní střechou. Naopak pokud upřednostňují slunění, mohou využít přední kokpit, který je přístupny přes dvě široké zapuštěné bezpečné boční paluby. Zadní kokpit je prostorným obytným místem, který se otevírá směrem do vody a je tak ideální pro pohodlné koupání. Celý prostor je možné rozšířit o elektricky otvíravé boční terasy. 

 

DENNÍ LOĎ SE NEOBYČEJNÝM DUCHEM

DB/37 má díky uspořádání svého exteriéru atmosféru party lodi. Dvě modulární lavice pohodlně poslouží až pro osm lidí. Nablízku je centrální ostrovní kuchyně s varnou deskou, grilem, dřezem a lednicí. Pro slavnostní večery a společné radovánky těží tato prémiová denní loď také z vnitřního uspořádání přizpůsobeného pro plavbu a soukromější chvíle. Hřejivá atmosféra zdobí také vnitřní obytné prostory. Loď nabízí přední kajutu a rozlehlou zadní kajutu. 

 

Technická specifikace

Délka lodě:11,83 M
Šířka lodě:3,57 M
Ponor:1,17 M
Motorizace:2x VOLVO D4 - 320
Objem palivových nádrží:690 L
Objem vodných nádrží:250 L
Počet kajut:2
Počet lužek:4
Návrh & design:GARRONI DESIGN / MICHAEL PETERS

Mám zájem