LEADER 33

LEADER 33 těží z moderního sportovního vzhledu, který je charakteristický pro plavidla typu LEADER. Tento model je nabízen ve dvou verzích - otevřená verze s obloukem nebo verze sport top s elektricky otevíratelnou pevnou střechou střechou.

Prostorný kokpit vám umožní si užívat dne na vodě pohodlně a stylově. Obzvláště oceníte atraktivní vnější obývací prostor a chytré uspořádání v kokpitu, kde si můžete odpočinout na pohovce, kterou jednoduše proměníte na rozměrný opalovací prostor. Můžete se zde podělit o výjimečné okamžiky s přáteli a rodinou.

Unikátní je také interiér a jeho vytříbený design. Dlouhá okna v trupu nabízejí působivý výhled na moře a pouští do interiéru přirozené světlo. Funkční uspořádání umožňuje strávit příjemné chvíle na palubě.

Interiér lze přizpůsobit a snadno proměnit v krásnou soukromou kajutu se zásuvnými dveřmi. Díky svým velkorysým obytným prostorům, nabízí zcela otevřené uspořádání ve dne nebo útulnou atmosféru pro větší soukromí v noci. Leader 33 se přizpůsobí Vašemu rytmu a životnímu stylu!

LEADER 33 se nabízí jak ve verzi s vestavnou tak závěsnou motorizací. 

ODKAZ NA KATALOG

Technická specifikace

Délka lodě:10,56 M
Šířka lodě:3,32 M
Ponor:0,96 M
Výtlak plavidla:4 912 KG
Objem palivových nádrží:525 L
Objem vodných nádrží:175 L
Počet kajut:2
Počet lužek:4
Kategorie:B-8 / C-10
Návrh & design:GARRONI DESIGN / JEANNEAU DESIGN
MOTORIZACE - závěsná verze:od 2x 150 HP do 2x 200 HP
MOTORIZACE - vestavná verze:VOLVO nebo MERCRUISER od 2x 220 HP do 2x 250 HP

Mám zájem